skrinŠatní skříň tvoří nezbytnou součást v mnohých domovech. Nabízejí efektní vzhled a některé šatní skříně působí starožitným dojmem. Výběr materiálů je velký. Záleží jen na vašich finančních možnostech, zda zvolíte kvalitní borovicové a dubové dřevo nebo upřednostníte levnější lamino případně MDF.  Nejpevnější je dubové dřevo. Nábytek vyrobený z něho působí mohutným dojmem. Borovicové dřevo nabízí pestrost svých barev a ohromně se vyjímá v každém interiéru. Levné lamino a praktickou dýhu téměř od přírodního dřeva nerozeznáte. Šatní skříně se vyrábějí jednodílné nebo ve dvou a třech dílech.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně – dejte na radu designérů

Jsme šetřiví národ, nevyjímaje šatní skříně. A tak kutilové vymýšlejí různé způsoby jak šatní skříně nahradit. Mnohdy jim postačí police, které nad sebou připevní od zdi ke zdi, vnitřek chrání před pohledy návštěv závěs. Pokud toužíte po pěkném a moderním bydlení, raději si přišetřete a pořiďte si vestavěnou skříň, kterou umístíte mezi dvě stěny, a její výška bude sahat od podlahy po strop. Tyto šatní skříně nebudou vyžadovat boční desky a horní desku, co dokáže částku za vestavěnou skříň snížit i o pár stovek korun. Cenné rady získáte v různých interiérových studiích, kde doporučujeme zohlednit odborné rady zkušených designérů. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi ZDE.

Šatní skříně vhodné do každé místnosti

Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří mají doma nevyužitý velký prostor, popřípadě celou místnost, tak neváhejte a vytvořte si zde šatník. Úžasná náhrada šatní skříně. Pouze si pořídíte některé úložné, závěsné a skladovací systémy, které si postavíte podle svých potřeb. Nesmíme opomenout na drátěný program a také je možné do velkého šatníku postavit šatní skříň vybavenou pouze policemi. Šatní skříně se staví povětšinou do ložnice, ale ne vždy je majitelé dokážou sladit s ostatním vybavením.   Inspirace pro vás na  nábytek-dnes.cz!