christmas-1076575_1280K Vánocům patří vánoční výzdoba, kde hraje prim vánoční osvětlení. Sjednocení barev a tematických vzorů vytvoří kouzelnou atmosféru, na kterou se těšíme celý rok. Není nad šťastné úsměvy dětí. Ať i letos jako v loni září štěstí v očích našich ratolestí více jak vánoční osvětlení. Kolekce, adventní věnec, kapr ve vaně, šustění vánočního papíru, prskavky – není to nádherné? Zazvoní zvonek, vánoční osvětlení se naplno rozzáří a přichází Ježíšek. Děti vzrušením přestanou dýchat a celou tu napjatou atmosféru krásně přenesou i na své rodiče. Nezapomínáme ani na zkrášlení vaší zahrady a plotu.

Vánoční osvětlení skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Populární a úsporné LED vánoční osvětlení

Bezkonkurenční LED technologii pronikla do našich domovů a my s velkou radostí házíme obyčejné žárovky do koše. Svítivost cca 1 000 hodin nemůže konkurovat délce svícení až 11 let jako je tomu u LED vánočního osvětlení. Navíc klasická žárovka topí a to se nám nemůže na vánočním stromečku plného hořlavých ozdob hodit.  Nová generace světelného zdroje má i další výhody – navzájem vánoční osvětlení můžete propojit, uspoříte spoustu peněz za elektrickou energii, ledky šetří životní prostředí a jsou až neuvěřitelně bezpečné. Kabel není poháněn elektřinou, a proto se nemusíte obávat ohnivého kohouta, který zapaluje, co mu do cesty přijde. Další informace o vánočním osvětlení hledejte na portálu IDnábytek.cz.

Oblíbené vánoční osvětlení  – vánoční krápníky

Mezi nejpoužívanější vánoční osvětlení tradičně patří LED světelné řetězy a vánoční krápníky. Rampouch je v podstatě nosný kabel, na kterém jsou zavěšeny další světelné kabely v různé délce.  Toto vánoční osvětlení bliká nebo stále svítí a to bez připojení energie. Trh nabízí LED krápníky v unikátních tvarech v široké barevné škále. Tento typ vánočního osvětlení se používají na lemování budov nebo teras. Stromy si raději ozdobte světelným řetězem.

Mohly by se vám hodit: výborné recepty na vánoční cukroví