close-up-88488_1280V současně době stolní fotbal nemusí zabírat hodně místa, neboť trh nabízí velké množství druhů a velikostí hracích stolů. Vyberete si vhodný typ a velikost a tak vám kicker, jak se stolnímu fotbálku také říká, nezabere mnoho místa. Můžete ho tak instalovát do jakékoliv vhodné místnosti. Dobrá volba pořádání venkovních aktivit pro zaměstnance – při instalaci stolního fotbalu v kanceláři jen vyděláte. Vaší zaměstnanci se o své přestávce odreagují od stresu a budou mít větší chuť do práce. Moderní kicker může být stát v obvyklém městském bytě nebo i ve venkovském domě, všude tam, kde si hru zamilovali a touží ji se svou rodinou a přáteli pravidelně hrát.

Stolní fotbálek vás nikdy nebude nudit

Ano a to je důvod, proč jsou stolní fotbálky tak ohromně populární po celém světě. Zažijete s nimi stejné vzrušení jako byste byli venku na klasickém fotbalu. Maximální velikost stolu je 1,5 m od 1,11 metrů a hmotnost stolu je cca 60 kg. Souhlasíte s tím, že tento stůl může být umístěn kdekoli, aniž by musel být vystaven jakýmkoliv zvláštním podmínkám. Dobrá odezva a vývoj hry bude, pokud ji bravurně ovládnete oběma rukama – to je základní dovednost u této hry, nepočítáme-li množství pozitivních emocí a vzrušujícího uvolnění.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu – t-zbozi.cz

Každý výrobce vyrábí stolní fotbálky svým vlastním způsobem, ale vždy ve vysoké kvalitě, pokud upřednostníte zkušeného výrobce s tradicí nikoliv čínské sice levné, ale nekvalitní výrobky. Ještě si dovolíme upozornit na vyhlášené značky stolních fotbálku: Vonzini (Francie), tornádo (USA), Garlando a Roberto sportu (Itálie), Tecball (Belgie). Stolní fotbal prestižní značky TUNIRO® nabízejí v zákazníky oblíbeném a oceněném zlatým certifikátem Heureka internetovém obchodě t-zbozi.cz za prima ceny ve špičkové kvalitě. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma! Přejeme příjemné nakupování!