izotomFoukaná izolace již řadu let působí na trhu zateplování rodinných a bytových domů pomocí foukané izolace. Zabývají se ale i velkými průmyslovými a nebytovými prostory. Pro celou řadu výhod patří foukaná izolace mezi nejmodernější a nejoblíbenější metody zateplení. Je vhodná jak do starých domů, bytů, ale i do novostaveb a průmyslových objektů.

Specializujeme se na foukané izolace střech, plášťů budov, podlah, stropů, podkroví a dalších činností. Vše toto vede k výraznému zlepšení izolačních a tepelných vlastností a k úspoře za vytápění.

Z předností představuje foukaná izolace rychlý, efektivní a z investičního hlediska velice rychlé návratný způsob, jak zateplit Váš rodinný dům či objekt.

Ani z instalačního hlediska nevzniká téměř žádný odpad. Potřebný materiál je pomocí hadice a kompresoru vstřikován z nákladního auta přímo na místo zateplení a tím tak nevzniká pro zákazníka žádný nepořádek. Vše probíhá velice rychle, většinou jsou stavební práce hotovy během jednoho dne.

Na naše služby nabízíme nadstandardní záruku 60 měsíců. Naši zaměstnanci s Vámi vyhotoví zdarma nezávaznou nabídku. Samozřejmostí je konzultace a doprava na místo zateplení zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *